Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
1. Satın alınan ürünler ne zaman kargoya verilir?


Ürünlerin kargoya veriliş tarihi, ürün sayfasında gösterilmektedir.

2. Online mağazadaki ürünler mağazalarınızda var mıdır?

Online mağazadaki ürünlerin tamamı mağazalarımızda olmayabilir, ancak mağazamızdan ilgili ürünü talep ettiğinizde kısa bir süre içerisinde o ürünü mağazamız size temin edebilir.

3. Online mağazadan satın aldığım mücevheri iade ettikten sonraki süreçler nelerdir? İade ettiğim mücevherin ücreti hesabıma ne zaman geçecek?

Satın aldığınız mücevher cayma hakkına uygunsa, iadenizin merkezimize ulaşmasından sonra yasal süre 14 gün olmakla birlikte iade işleminiz genellikle 1-2 iş günü içinde tamamlanmaktadır. Hangi yöntemle sipariş vermişseniz, aynı yöntemle iade edilir. Bankaların iade tutarlarını hesaplarınızda görünür hale getirmeleri 1-3 iş günü arasında sürmektedir.

4. Kupon kodum var, nasıl kullanacağım?

Kupon kodlarını kullanmak için sepet sayfasında bulunan Kupon Kodu bölümüne yazmanız gerekmektedir. Kupon kodunuz kullanılabilir durumda ise sayfanın üst kısmında Yeşil bir bilgilendirme yazısı çıkacak, değil ise kırmızı bir uyarı mesajı görüntülenecektir.

5. İade ettiğim ürünün ücreti hesabıma ne zaman geçecek?

Kredi kartlarına yapılan iadeler genellikle 1-7 gün arasında hesabınızda olurken, bankacılık sisteminden kaynaklanan problemler nedeni ile debit kart (hesap kartları) iadeleri 30 güne kadar süre alabilmektedir.

6. Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

www.bygoldenhouse.com üzerinden alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileri güvendedir ve SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Www.bygoldenhouse.com üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişler şifrelidir. Dolayısıyla sipariş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri koruma altındadır.

7. Almış olduğum üründe kişiye özel hediye notu ekleyebilir miyim?

Evet, ödeme sırasında size kişiye özel hediye notu oluşturma fırsatı verilecektir. Bu mesajınız satın aldığınız ürünle birlikte gelecektir.

8. Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizi sipariş takibi sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizin her aşamasında e-mail ile bilgilendirileceksiniz. Siparişinizle ilgili aklınıza takılan bir soru olduğunda, telefon, iletişim formu ya da sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destek hattı aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.