Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları
Teslimat


Siparişlerinizin kargoya teslimat tarihleri ürün sayfasında gösterildiği gibidir. Siz sayfayı açtığınızda bu tarih sistemimiz tarafından oluşturulur. Türkiye içerisindeki siparişler ücretsiz olarak MNG Kargo ile, Yurtdışı siparişler ise MNG İnter veya UPS ile gönderilir. 

Sipariş Takibi

Bir sipariş kargoya teslim edildiğinde tarafınıza bir e-mail gönderilir. Tüm ürünler kargoya verildiğinde AHMET USTA KUYUMCULUK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.tarafından sigortalanır. Bu sebepten dolayı kargo takip numarasının sisteme girişi ertesi iş günü olmaktadır. 

Değişim ve İade
Ambalajı tahrip edilmiş, kullanılmış, üzerinde kişiye özel değişiklik yapılmış (Bütün yüzük modellerimiz standart ölçülerdedir. Eğer orjinal ölçüde istemez iseniz yani herhangi bir yüzük ölçüsü seçerseniz, yüzükde tadilat yapılacağı için orjinalliği bozulmuş olacaktır) vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Siparişlerinizi size ulaştıktan 14 iş gün içerisinde 1 defaya mahsus olmak üzere değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Ancak, yüzük ölçüsü seçimi yapılan, üzerine yazı yazılan, özel olarak üretim istenen ya da gerektiren ürünler iade alınamaz ve iptal edilemez.

 

Önemli: Satın almış olduğunuz ürün ancak kendi kategorisindeki bir ürünle değiştirilebilir. 14 ayar ürün başka bir 14 ayar ürün ile, 18 ayar ürün başka bir 18 ayar ürün ile, 22 ayar fantezi ürün başka bir 22 ayar fantezi ürün ile, 22 ayar bilezik başka bir 22 ayar bilezik ile, pırlantalı ürün başka bir pırlantalı ürün ile değiştirilebilir.

ÖnemliAynı Gün Teslimat Hizmeti ile satın alınan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir. Yurtdışı Teslimat yapılan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir.

Önemli: Alyanslar ve tamtur özelliği taşıyan ürünler, isteğe özel kişiselleştirilmiş ürünler siparişinize özel olarak üretileceğinden dolayı iade alınmayacak ve iptal edilmeyecektir. Alyans, tamtur, harf ve boy seçimi vs kişiye özel üretim olarak işleme alınan siparişler, iade alınamamaktadır ve iptal edilememektedir.

Yurtdışı Siparişleri

Yurtdışı teslimatlı siparişleriniz, Avrupa'ya 1-3 gün içerisinde, diğer ülkelere ise 3-5 iş günü içerisinde kargoların. 
Kargo takip numaranız UPS firmasına verildiği anda sisteme girilir, böylelikle kargonuzu online takip edebilirsiniz.

Önemli: Her ülkenin kendine ait gümrük politikası bulunduğundan dolayı, herhangi bir gümrük masrafı, adres yetersizliği ya da farklı sebeplerden doğan bir ücret söz konusu olduğunda, ödeme siparişi veren kişi ya da siparişin alıcısı tarafından yapılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.